Топ продаж

Дутики сноубутси жіночі VR зимові утеплені хутряні на липучці підошва ЕВА (піна) темно-сині
520 ₴/пара
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1619029744
+380 (95) 214-65-05
Андрійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоботи утеплені "Дутики" жіночі зимові від виробника. ❄ морозостійкі 🎈легкі ☔ водостійкі Чоботи утеплені штучним хутром. Колір синій, з чорною тасьмою. Низ взуття виготовляється із сучасного матеріалу «ЕВА», верх взуття — водонепроникна тканина. Взуття з матеріалу ЕВА для забезпечення ногам тепло, сухість і комфорт, вирізняється підвищеною міцністю та має чудовий вигляд. Крім водонепроникності й ефективного захисту від холоду, моделі цієї серії мають невелику вагу та вирізняються різноманітністю варіантів виготовлення, а отже, підходять до всіх випадків життя. За температури використання до -30 °C під час активного використання чоботи ЕВА забезпечують високий рівень тепла та комфорту. Взуття EVA призначене для сирої холодної погоди та може використовуватися як у зимову пору, так і у весняно-осінній період. Доступні розміри: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VR |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Вид взуття | Сноубутси |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 29 см |
| Обхват голінища | 40 см |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Липучка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Розмір жіночого взуття | 36 37 38 39 40 41 42 |
| З’їмний сапожок | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴/пара



