
Дутики сноубутси чоловічі VR зимові утеплені хутряні на липучці підошва ЕВА (піна) чорні
630 ₴/пара
578 ₴/пара
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1619029788
Чоботи Утеплені "Дутики" зимові чоловічі чорні від виробника.
❄ морозостійкі
🎈легкі
☔ водостійкі
Чоботи утеплені штучним хутром.
Колір — чорний, з чорною тасьмою.
Низ взуття виготовляється із сучасного матеріалу «ЕВА» (легкий, водостійкий, зносостійкий, зберігає тепло).
Верх взуття — водонепроникна тканина, шар поролону та штучного хутра.
Зовні чоботи застібаються на липучку, що дає змогу легко взувати їх людям із високим підйомом ноги.
Взуття з матеріалу ЕВА для забезпечення ногам тепло, сухість і комфорт, вирізняється підвищеною міцністю та має чудовий вигляд.
Крім водонепроникності й ефективного захисту від холоду, моделі цієї серії мають невелику вагу та вирізняються різноманітністю варіантів виготовлення, а отже, підходять до всіх випадків життя.
За температури використання до -30 °C під час активного використання чоботи ЕВА забезпечують високий рівень тепла та комфорту.
Взуття EVA призначене для сирої холодної погоди та може використовуватися як у зимову пору, так і у весняно-осінній період.
Доступні розміри: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Напівчоботи |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 27 см |
| Обхват голінища | 40 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Липучка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Чоловічий |
| Розмір чоловічого взуття | Обрати |
| Високі матеріали | Полиэстер |
| Вигляд взуття | Сноубуси |
- Ціна: 578 ₴/пара



