
Дутики сноубутси жіночі VR зимові утеплені хутряні на липучці підошва ЕВА (піна) чорні
560 ₴/пара
539 ₴/пара
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1619029789
Чоботи утеплені "Дутики" жіночі зимові чорні від виробника.
❄ морозостійкі
🎈легкі
☔ водостійкі
Чоботи утеплені штучним хутром.
Колір — чорний, з чорною тасьмою.
Низ взуття виготовляється із сучасного матеріалу «ЕВА», верх взуття — водонепроникна тканина.
Взуття з матеріалу ЕВА для забезпечення ногам тепло, сухість і комфорт, вирізняється підвищеною міцністю та має чудовий вигляд.
Крім водонепроникності й ефективного захисту від холоду, моделі цієї серії мають невелику вагу та вирізняються різноманітністю варіантів виготовлення, а отже, підходять до всіх випадків життя.
За температури використання до -30 °C під час активного використання чоботи ЕВА забезпечують високий рівень тепла та комфорту.
Взуття EVA призначене для сирої холодної погоди та може використовуватися як у зимову пору, так і у весняно-осінній період.
Доступні розміри: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Сноубутси |
| Сезон | Зима |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 27 см |
| Обхват голінища | 40 см |
| Застібка | Липучка |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Розмір жіночого взуття | Обрати |
| З’їмний сапожок | Ні. |
- Ціна: 539 ₴/пара



