
Дутики сноубутси чоловічі VR зимові хутряна знімна вставка Камуфляж Піксель на липучці підошва ЕВА
650 ₴/пара
619 ₴/пара
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1619031025
- Середня висота дутиков - 29 см;
- Середня вага пари дутиков - 0,7 кг;
- Матеріал низу взуття - ЕВА;
- Верх взуття - прогумована тканина, поролон 10мм та штучне хутро
- Розміри: 40р. - 46р.;
Чоботи "Дутики" зимові хутряна вставка чоловічі Камуфляж від виробника. ❄ морозостійкі 🎈легкі ☔ водостійкі Універсальні чоботи-дутики, які можна носити й за плюсової температури в сльоту (без хутряної вставки) і в сильні морози (з хутряною вставкою). Чоботи утеплені хутряною вставкою, яку за потреби можна просушити або випрати. Осінню або навесні хутряну вставку також можна поміняти на легшу. Низ взуття виготовляється із сучасного матеріалу «ЕВА» (легкий, водостійкий, зносостійкий, зберігає тепло). Верх взуття — водонепроникна тканина, шар поролону та штучного хутра. Зовні чоботи застібаються на липучку, що дає змогу легко взувати їх людям із високим підйомом ноги. Взуття з матеріалу ЕВА для забезпечення ногам тепло, сухість і комфорт, вирізняється підвищеною міцністю та має чудовий вигляд. Крім водонепроникності й ефективного захисту від холоду, моделі цієї серії мають невелику вагу та вирізняються різноманітністю варіантів виготовлення, а отже, підходять до всіх випадків життя. За температури використання до -30 °C під час активного використання чоботи ЕВА забезпечують високий рівень тепла та комфорту. Взуття EVA призначене для сирої холодної погоди та може використовуватися як у зимову пору, так і у весняно-осінній період. Середня висота дутиків — 29 см; Середня вага пари дутиків — 0,7 кг; Матеріал низу взуття — ЕВА; Верх взуття — прогумована тканина, поролон і хутряна вставка. Доступні розміри: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Напівчоботи |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 29 см |
| Обхват голінища | 40 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Застібка | Липучка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Чоловічий |
| Розмір чоловічого взуття | Обрати |
| Високі матеріали | Полиэстер |
| Вигляд взуття | Сноубуси |
- Ціна: 619 ₴/пара



