КЛС
-10%

Фартух захисний КЛС К80Щ50 PVC-45G зелений
900 ₴
810 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1808217717
+380 (95) 214-65-05
Андрейвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фартух захисний КЛС К80Щ50 PVC-45G зелений
Щільний зносостійкий фартух PVC-45G захищає від води та водних розчинів, багатьох кислот кнцентрацією до 80%, лугів концентрацією до 50%, спиртів, масел та жирів, більшості лаків та фарб. Підходить для роботи з харчовими продуктами, може застосовуватись в якості фартух м'ясника, в рибних господарствах. Не рекомендований для роботи з розчинниками та кетонами.
Виготовлений з гнучкого ПВХ методом вирубки, без підкладки. Цей вініловий фартух не містить силікону, латексу.
Довгі текстильні зав'язки (нейлон), герметичні втулки.
За класифікатором (в галузевих переліках ЗІЗ), частіше за все, йменується: фартух КЩ, фартух К80Щ50, фартух кислотолугостійкий.
Також доступний в білому кольорі.
| Тип | Фартух хімічностійкий |
| Модель | 56-100 (PVC-45G) |
| Виробник | ANSELL HEALTHCARE EUROPE N.V. |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 84 см |
| Товщина матеріалу | 0,508 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Відповідність | Категорія ІІІ ТР ЗІЗ, ДСТУ EN ISO 13688:2016, ДСТУ EN 14605:2017 |
| Розміри | Універсальний |
| Особливості | Без силікону, підходить для харчової промисловості |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | 1шт, 12 шт в пакуванні |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип ткани | ПВХ |
| Длина изделия | 112 см |
| Производитель | Ansell |
| Цвет | Зелёный |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Бельгия |
| Особенности | Водонепроницаемый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴

