
Штанці ізолювальні «ШО», «ШОУ»
Штанги ізолювальні оперативні «ШО» застосовуються в електроустановках понад 1000 В під час виконання робіт з оперативних увімкнень (вимкненням) роз'єднувачів, перевірки з'єднань на лініях електропередавання та підстанціях, встановлення деталей, розрядників тощо.
Ізолювальна штанга виготовлена зі склопластику профільного електроізоляційного та має захисне покриття електроізоляційною атмосферною емаллю.
Залежно від напруги електроустановки є різні варіанти виконання оперативних штанг.
Штанці ізолювальні оперативні універсальні «ШОУ» застосовуються в електроустановках понад 1000 В під час виконання робіт із заміни трубчастих запобіжників, оперативним увімкненням (вимкненням) роз'єднувачів тощо.
Ізолювальна штанга виготовлена зі склопластику профільного електроізоляційного та має захисне покриття електроізоляційною атмосферною емаллю.
Залежно від напруги електроустановки є різні варіанти виготовлення універсальних оперативних штанг.
Основні параметри оперативних штанг наведені в таблиці: Варіант виготовлення штанги Номінальна напруга електроустановки, кВ Довжина ручки, м Довжина ізолювальної частини, мм Загальна довжина (у зборі), мм Кількість ланок штанги, шт. Маса, кг ШО-l/ШОУ-1 1 300 300 665 1 0,7 ШО/ШОУ-15 15 300 700 1065 1 0,8/1,25 ШО/ШОУ-35 35 400 1100 1565 1 1,3/2,3 ШО/ШОУ-110 110 600 1400 2100 2 1,5/3,2 ШО-220 220 800 2500 3400 2 2,7
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 195 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 1000 кВ |
| Конструктивне виготовлення приводу | Штанга |
| Маса | 0.7 кг |
| Дім установлення | Зовнішня |
- Ціна: 1 569 ₴
