Топ продаж

Дутики сноубутси чоловічі VR зимові утеплені хутряні на липучці підошва ЕВА (піна) темно-сині
540 ₴/пара
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1619029772
+380 (95) 214-65-05
Андрійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоботи Утеплені "Дутики" зимові чоловічі від виробника. ❄ морозостійкі 🎈легкі ☔ водостійкі Чоботи утеплені штучним хутром. Колір синій, з чорною тасьмою. Низ взуття виготовляється із сучасного матеріалу «ЕВА» (легкий, водостійкий, зносостійкий, зберігає тепло). Верх взуття — водонепроникна тканина, шар поролону та штучного хутра. Взуття з матеріалу ЕВА для забезпечення ногам тепло, сухість і комфорт, вирізняється підвищеною міцністю та має чудовий вигляд. Крім водонепроникності й ефективного захисту від холоду, моделі цієї серії мають невелику вагу та вирізняються різноманітністю варіантів виготовлення, а отже, підходять до всіх випадків життя. За температури використання до -30 °C під час активного використання чоботи ЕВА забезпечують високий рівень тепла та комфорту. Взуття EVA призначене для сирої холодної погоди та може використовуватися як у зимову пору, так і у весняно-осінній період. Доступні розміри: 41, 42, 43, 44, 45.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VR |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 29 см |
| Обхват голінища | 40 см |
| Стиль | Повсякденний |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Липучка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Чоловічий |
| Розмір чоловічого взуття | 41 42 43 44 45 46 |
| Високі матеріали | Полиэстер |
| Вигляд взуття | Сноубуси |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴/пара



