
Дутики сноубутси жіночі VR зимові хутряні укорочені на липучці підошва ЕВА (піна) чорні
500 ₴/пара
449 ₴/пара
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1619031134
Чоботи утеплені укорочені "Дутики" жіночі зимові чорні від Виробника.
❄ морозостійкі
🎈легкі
☔ водостійкі
Особливості: Висота дутиків — 18 см
Середня вага пари дутиків — 500 г
Об'єм паковання дутиків (8 пар) — 0,042 м3
Матеріал низу взуття — ЕВА
Верх дутів — плащівка
Утеплювач — штучне хутро
Сапоги утеплені штучним хутром.
Колір — чорний, з чорною тасьмою.
Низ взуття виготовляється із сучасного матеріалу «ЕВА», верх взуття — водонепроникна тканина.
Взуття з матеріалу ЕВА для забезпечення ногам тепло, сухість і комфорт, вирізняється підвищеною міцністю та має чудовий вигляд.
Крім водонепроникності й ефективного захисту від холоду, моделі цієї серії мають невелику вагу та вирізняються різноманітністю варіантів виготовлення, а отже, підходять до всіх випадків життя.
За температури використання до -30 °C під час активного використання чоботи ЕВА забезпечують високий рівень тепла та комфорту.
Взуття EVA призначене для сирої холодної погоди та може використовуватися як у зимову пору, так і у весняно-осінній період.
Доступні розміри: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VR |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Вид взуття | Сноубутси |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 18 см |
| Обхват голінища | 40 см |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Липучка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Розмір жіночого взуття | Обрати |
| З’їмний сапожок | Ні. |
| Вага пари | 0.5 г |
- Ціна: 449 ₴/пара


