Новинка
-6%

Фартух захисний КЛС К80Щ50 PVC-45W білий
900 ₴
849 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1810148905
+380 (95) 214-65-05
Андрійповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фартух захисний КЛС К80Щ50 PVC-45W білий
Щільний зносостійкий фартух PVC-45W захищає від води та водних розчинів, багатьох кислот кнцентрацією до 80%, лугів концентрацією до 50%, спиртів, масел та жирів, більшості лаків та фарб. Підходить для роботи з харчовими продуктами, може застосовуватись в якості фартух м'ясника, в рибних господарствах. Не рекомендований для роботи з розчинниками та кетонами.
Виготовлений з гнучкого ПВХ методом вирубки, без підкладки. Цей вініловий фартух не містить силікону, латексу.
Довгі текстильні зав'язки (нейлон), герметичні втулки.
За класифікатором (в галузевих переліках ЗІЗ), частіше за все, йменується: фартух КЩ, фартух К80Щ50, фартух кислотолугостійкий.
Також доступний в білому кольорі.
| Тип | Фартух хімічностійкий |
| Модель | 56-100 (PVC-45W) |
| Виробник | ANSELL HEALTHCARE EUROPE N.V. |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 84 см |
| Товщина матеріалу | 0,508 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Відповідність | Категорія ІІІ ТР ЗІЗ, ДСТУ EN ISO 13688:2016, ДСТУ EN 14605:2017 |
| Розміри | Універсальний |
| Особливості | Без силікону, підходить для харчової промисловості |
| Колір | Білий |
| Паковання | 1шт, 12 шт в пакуванні |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тканини | ПВХ |
| Довжина виробу | 112 см |
| Виробник | Ansell |
| Колір | Білий |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Бельгія |
| Особливості | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴

