
Дутики сноубутси чоловічі VR зимові хутряні Камуфляж на липучці підошва ЕВА (піна) Мультикам
630 ₴/пара
578 ₴/пара
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1943344759
- Середня висота дутиков - 29 см;
- Середня вага пари дутиков - 0,7 кг;
- Матеріал низу взуття - ЕВА;
- Верх взуття - прогумована тканина, поролон 10мм та штучне хутро
- Розміри: 40р. - 46р.;
Чоботи Утеплені "Дутики" зимові чоловічі Камуфляж від виробника. ❄ морозостійкі 🎈легкі ☔ водостійкі Чоботи утеплені штучним хутром. Колір — камуфляж, з чорною тасьмою. Низ взуття виготовляється із сучасного матеріалу «ЕВА» (легкий, водостійкий, зносостійкий, зберігає тепло). Верх взуття — водонепроникна тканина, шар поролону та штучного хутра. Зовні чоботи застібаються на липучку, що дає змогу легко взувати їх людям із високим підйомом ноги. Взуття з матеріалу ЕВА для забезпечення ногам тепло, сухість і комфорт, вирізняється підвищеною міцністю та має чудовий вигляд. Крім водонепроникності й ефективного захисту від холоду, моделі цієї серії мають невелику вагу та вирізняються різноманітністю варіантів виготовлення, а отже, підходять до всіх випадків життя. За температури використання до -30 °C під час активного використання чоботи ЕВА забезпечують високий рівень тепла та комфорту. Взуття EVA призначене для сирої холодної погоди та може використовуватися як у зимову пору, так і у весняно-осінній період. Середня висота дутиків — 29 см; Середня вага пари дутиків — 0,7 кг; Матеріал низу взуття — ЕВА; Верх взуття — прогумована тканина, поролон 10 мм і штучне хутро Доступні розміри: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тактичного взуття | Тактичні черевики |
| Сезон | Зима |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал взуття | Комбінований |
| Колір | Камуфляж Мультикам |
| Стан | Новий |
| Матеріал підошви | EVA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Чоботи |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вага | 0.7 г |
| Розмір чоловічого взуття | Обрати |
| Висота голени/ Позадника | 29 см |
| Матеріал підкладки | Мистецтвове хутро |
| Високі матеріали | Полиэстер |
| Висота платформи | 3 см |
| Клас захисту | OB |
| Вигляд взуття | Сноубуси |
| Стиль | Одноденний |
| Каблук/Подошва | Каблук |
| Застежка | Ліпучка |
| З’їмний сапожок | False |
| Обхват голенища | 40 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
- Ціна: 578 ₴/пара



